Bezpieczeństwo Państwa płatności jest dla Nas bardzo istotne. Dlatego wszystkie przelewy pieniężne za zamówienia otrzymujemy bezpośrednio na Nasze numery kont bankowych. Obsługiwane metody płatności podane są poniżej. Jest to zabezpieczenie aby każda transakcja za zamówienie była przeprowadzona w poprawny sposób. Od strony Sprzedawcy oraz Kupującego.

Sprzedawca po potwierdzeniu przez Nas otrzymania płatności wysyła paczkę z zamówieniem pod wskazany adres. Sprzedawca natomiast dostanie swoją należność za zamówienie dopiero po otrzymaniu przez klienta paczki oraz braku informacji o jakichkolwiek uszkodzeniach produktu w trakcie 7 dni.

Informujemy, że niektórzy sprzedawcy nie zgadzają się na wysyłkę paczek za pobraniem. Jest to spowodowane dużą ilością nie odebranych przesyłek.

Obsługiwane metody płatności:

  1. Przelew tradycyjny - Prosimy o wpłatę bezpośrednio na nasze konto bankowe. Proszę użyć numeru zamówienia jako tytułu płatności. Twoje zamówienie zostanie zrealizowane po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

   Bank: mBank
   Numer konta: 45 1140 2004 0000 3102 8108 2418
   IBAN: PL45 1140 2004 0000 3102 8108 2418
   BIC: BREXPLPWMBK  2. Paynow - Nowy system płatności online od mBanku. Paynow to bramka płatności, dzięki której zapłacisz bezpiecznie oraz w szybki i łatwy sposób za swoje zakupy.  3. Blue Media - Podmiot świadczący obsługę płatności online w zakresie płatności kartami. Dostępne formy płatności: Visa, Visa Electron, Mastercard, Mastercard Electronic, Maestro.  4. Płatność za pobraniem - Należność za zamówienie należy uiścić kurierowi w momencie odbioru przesyłki